Minerální - indigo esence

Indigové esence

Indigo Essences - esence pro děti i dospělé z Irska.

Esence ze série Indigo Essences se dodávají jako koncentráty nebo vonné spreje s esenciálními oleji.

 1. Champion-Šampión. Když se cítíš šikanovaný a utiskovaný, natři si trochu šampióna na bříško a hned se to změní.
 2. Chill-Zchlazení hněvu. Když se v tobě všechno vaří, ochlaď se touto esencí a všechen tvůj hněv zmizí.
 3. Confidence-Sebedůvěra. Když se cítíš nervózně nebo panikaříš nebo když máš mentální bloky na zkoušky, prostě si natři Confidence na bříško a už takové pocity mít nebudeš.
 4. Happy-Šťastný. Když je ti smutno, nehloupni, s pomocí Happy tu z tvého smutku nezůstane ani půlka.
 5. Invisible friend-Neviditelný kamarád. Je pro tebe, pokud se cítíš sám nebo se bojíš a přál by sis, aby tu byl někdo, kdo by tě pořádně objal a řekl ti, že všechno bude zase v pořádku.
 6. Love-Láska. Když jsi tak zraněný a vzteklý, že už nedokážeš cítit nic než chlad a zkameníš, posíláme ti tuto esenci lásky, aby napravila všechny škody.
 7. No fear-Žádný strach. Když se v noci bojíš všech těch divných zvuků kolem tebe nebo když se ti všechno stahuje kolem žaludku a vypadá to, že to nikdy neskončí.
 8. Plurk-Hraj si a pracuj. Když se nudíš nebo jsi zavalený povinnostmi, Plurk ti uleví a pomůže ti naučit se hrát si a také pracovat (výborná také pro dospělé).
 9. Settle-Uklidnění. Když se jen klepeš a chvěješ a nemůžeš se uklidnit, tato esence ti s tím pomůže a nenechá tě na holičkách.
 10. Shine-Rozzáři se. Neboj se ukázat nám, kdo jsi, rozzáři se jasnou září, vždyť jsi opravdová hvězda.
 11. Sleep easy-Snadný spánek. Když se bojíš zavřít oči, protože jsi viděl něco moc ošklivého.
 12. The works-Všechno zvládneš. Když nevíš, co se to s tebou děje, The works ti vrátí pocit síly. The works se může používat také jako krizová esence.

New Energy

Indigo Essences – řada New Energy (Nová energie) - esence pro děti i dospělé z Irska

Co o těchto esencích říká jejich výrobkyně, paní Ann Callaghan V první řadě tématem esencí New Energy je nechat odejít, zbavit se – naší staré reality, starých podmíněných vzorů, staré úrovně vědomí. Tak dovolíme novým energií a novým příležitostem vstoupit do našeho života. Tyto esence byly vyrobeny zejména s přispěním energie labradoritu. To je kámen iluzí, který se neustále mění podle toho, z jakého úhlu se na něj podíváte. Toto je hlavním tématem esence Pop – vše je iluze, nic není reálné. Náš svět závisí na tom, jak se na něj díváme, proto není třeba brat ho příliš vážně. Není třeba vytvářet si obavy a příliš se o něco snažit – vše je to jen iluze, kterou jsme si postupem času vytvořili, aby nám to pomáhalo ve vývoji. Když jsem vyráběla tuto esenci, cítila jsem, jak jsem “prorazila” mraky a najednou viděla vše jasně. Pop si také spojuji s popcornem. Jíme popcorn, když se bavíme, když máme volno, třeba v kině. Takový byl také pocit z této esence. Dejte si přestávku, pobavte se trochu, vše je stejně jen iluze! Nepracujte příliš tvrdě!

Toto mě opravdu oslovilo – celý proces “osvícení” nebo jak tomu chcete říkat, někdy vypadá jako opravdu těžká práce, neustálé zpracovávání, uvolňování, atd. A tak Pop se mi snažil ukázat: v pohodě, dej tomu čas, odpočiň si, není to vůbec tak vážná věc…

Esence

 1. No. 1. pomáhá udržet tě v rovnováze, když se zbavuješ zbytků duality ze svého bytí
 2. No. 2. pomáhá rozpouštět staré vzory myšlení
 3. No. 3. přijetí - pomáhá přizpůsobit se novým informacím a novému způsobu bytí
 4. No. 4. vyjádření - pomáhá vyjádřit se a projevit se silně, jasně a jednoduchou řečí
 5. No. 5. statečné srdce - když pochybuješ sám o sobě (nebo o svém duševním zdraví), tato esence ti dá sílu pokračovat.
 6. No. 6. spojení - tato esence pomáhá posílit tvé spojení se vším okolo tebe a zvyšuje tvou citlivost a vnímavost.
 7. No. 7. tvořivost - tato esence podporuje tvou “novou” tvořivou energii
 8. No. 8. nyní - tato esence byla vyrobena asi dva roky po předchozích sedmi a obsahuje kapku z každé esence, kterou kdy Ann Calaghan vyrobila. Přináší vše, co jsme se naučili z minulosti a z naší budoucnosti do přítomného okamžiku.
 9. Diamond Light - diamantové světlo - esence vyrobená z diamantu, platiny a zlata. Když se tma a světlo duality spojují, vzniká nová, nezničitelná, zářivá a drahocenná energie. Tato esence pomáhá vstřebávat tuto novou energii.
 10. Pop - vyrobena s pomocí labradoritu, pomáhá proniknout skrze iluzi a uvědomit si, že obavy a strachy jsou jen sen, a dát si odpočinek od té “těžké práce” se zpracováváním toho, co jsme všichni doposud už nějakou dobu dělali.