Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

clanky:joalis:pripravky-joalis [2018/08/24 19:44] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Přípravky Joalis ======
 +Přípravky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu MUDr. Josefa Jonáše v oblasti přírodní medicíny. Vliv těchto přípravků na organismus pokládáme za zcela světově ojedinělý. Jsou užívány jako potravina pro zvláštní výživu, a tudíž nemají žádný negativní vliv na lidský organismus. Tyto přípravky je možno kombinovat s léky a vitaminy. Účinek těchto speciálních potravin spočívá ve využití léčivých rostlin, nikoliv jen pro jejich obsah aktivních látek, ale především v unikátní metodě, která využívá obsahu jako nosiče informace v pravém slova smyslu. Použití přípravků spolu s dalšími zdravotními postupy pozitivně ovlivní průběh vašich obtíží na řadu let, protože může zasáhnout podstatu poruchy zdraví.
 +
 +===== ABÉLIA - sirupové komplexy =====
 +Preparáty řady Abélie jsou vlastně nosiče informací, kterým lidský organizmus rozumí, s jejichž pomocí se zbaví konkrétní zátěže toxinů. Imunitní systém začne vytvářet příslušné protilátky,​ které toxin z těla odbourají a organizmus bez toxické zátěže se uzdraví sám.
 +
 +===== JOALIS - lihový nosič =====
 +Komplex s obsahem rostlinných výtažků, příznivě působící na očistu organizmu. Funkce stejná jako u řady ABÉLIA.
 +
 +===== HELP - herbálně minerální produkty =====
 +Bylinně-informační preparáty řady HELP, vyvinuté k odstranění ložisek v základních orgánech, pracují na principu rezonance. Jsou vytvořeny z bylin a informací, které vstupují do rezonance s postiženou tkání a odstraňují z ní infekční ložiska. Po odstranění ložisek toxinů se normalizují imunitní pochody a organizmus svojí vlastní silou likviduje bakterie, viry, plísně, parazity i prvoky.
 +
 +===== DREN - detoxikace metodou klíčů =====
 +Dreny využívají metodu klíčů, takže s jejich pomocí můžeme odstranit i další ložiska v různých tkáních našeho organismu a pracovat velmi efektivně na detoxikaci celých tkání.
 +
 +==== Bambi - dětská řada detoxikačních komplexů ====
 +
 +===== Detoxikační balíčky - zaměření na problém =====
 +Vzhledem k tomu, že detoxikačních prostředků je k dispozici již poměrně mnoho a každý z nich má své speciální úkoly v procesu detoxikace lidského organismu, byly vytvořeny tzv. balíčky, tedy soubory jednotlivých detoxikačních prostředků zaměřených proti konkrétním toxickým zátěžím či zdravotním problémům těmito zátěžemi způsobeným.
 +
 +Volně dle www.joalis.cz,​ www.eccklub.cz